1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sarıgöl Akut Birimi, 150 Kişiye Yemek Verdi

Sarıgöl Akut Birimi, 150 Kişiye Yemek Verdi

Sarıgöl Akut Birimi, 150 Kişiye Yemek Verdi
A+A-

Sarıgöl AKUT Birimi, 150 kişiye birlik ve dayanışma yemeğinde bir araya getirdi. Sarıgöl Belediye Düğün Salonu'nda verilen yemeğe CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, AK Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Muha

Sarıgöl AKUT Birimi, 150 kişiye birlik ve dayanışma yemeğinde bir araya getirdi.
Sarıgöl Belediye Düğün Salonu'nda verilen yemeğe CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, AK Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Muhammet Toy, CHP İlçe Başkanı Yusuf Özkan, sivil toplum örgütleri temsilcileri, Manisa AKUT yetkilileri ile çok sayıda davetli katıldı. Düzenlenen yemek programı ile ilgili bilgi veren Sarıgöl AKUT Birimi Lideri Mehmet Zeybek, "Sarıgöl AKUT Birimi olarak, birlik ve dayanışma tanışma yemeği verdik. Buradan elde edilecek gelirle de Sarıgöl AKUT Birimi için gerekli arama, kurtarma araç ve gereçleri alacağız. Katılım çok güzel oldu. Yemekli toplantıda AKUT çalışmalarına içeren fotoğraf sergisi açtık, ilgiyle izlendi" dedi.
AKUT'un düzenlediği yemeğine katılan CHP Milletvekili Sakine Öz ise, "AKUT'un çalışmaları sadece ülkemizde değil, dünya tarafından tanınmakta. AKUT'un arama ve kurtarma çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Sarıgöl'de AKUT Birimi kurularak, ilçedeki arama ve kurtarama çalışmalarının gönüllülerce yapılması sevindiricidir. Tanıtım ve yardım amaçlı yapılan yemek davetini aldığımda, severek katıldım. Tertip eden arkadaşlara da ayrıca çalışmalarından dolayı teşekkür ederim" diye konuştu.
(VS-ERG-Y)

21.01.2013 11:08:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT