1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Sarı Kanarya'dan flaş Volkan Demirel açıklaması

Sarı Kanarya'dan flaş Volkan Demirel açıklaması

Sarı Kanarya'dan flaş Volkan Demirel açıklaması
A+A-

Fenerbahçe den çok sert tepki....Mahmut uslu sert konuştu ve ağzına geleni söyledi.FB li asbaşkanlar Mahmut uslu ve Deniz Tolga yaşanan olay ile ilgili ve Volkan Demirel in maruz kaldığı küfür olaylarına ilişkin flaş açıklamalar geldi.

Fenerbahçe nin genel sekreteri Mahmut Uslu ve asbaşkan Deniz tolga milli maç sonrasında ve esnasında yaşananlar olaylar için flaş açıklamalar yaptır.


Fenerbahçe yönetiminde Mahmut Uslu sert çıktı ve flaş açıklamalar yaptı. Fenebrahçe genel sekreteri Mahmut Uslu kalecileri Volkan Demire sahip çıktı ve yıldız kalecilerini savundular. Mahmut Uslu konuşmasında tüm branşlarda sorun var ve Her yerde Emre ve Volkan suçludur haberlerinin duyuyoruz Bizde bu imajı kaldırmak için elimden gelen her şeyi yapıyoruz. Volkan ve Emre'nin hiçbir suçu yoktu açıklamasında bulundu. Orada çalışan ısınan insana kimse birşey söyleyemez dedi.


Fenerbahçe de yapılan toplantı sonrası açıklamalar ve bu toplantıyı düzenleme amaçlarını açıkladılar. yaşanan olayları doğru bir şekilde yansıtmamız  bir ihtiyaç olduğunu söylediler.


Volkan Demirel ve Emre üzerine uzun zamandır organize suçlamalar yapıldığını ve spor dışı söylemlerini duyuyoruz ve bunların bırakılması lazım.

 

mahmut.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT