1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saraı Sıerra Cinayetinde 10 Kişi Aranıyor İstanbul

Saraı Sıerra Cinayetinde 10 Kişi Aranıyor İstanbul

Saraı Sıerra Cinayetinde 10 Kişi Aranıyor  İstanbul
A+A-

ABD'li turist Sarai Sierra'nın öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında Türkiye genelinde 10 kişinin arandığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, İstanbul'da öldürülen Sarai Sierra soruşturmasında

ABD'li turist Sarai Sierra'nın öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında Türkiye genelinde 10 kişinin arandığı öğrenildi.
Edinilen bilgiye göre, İstanbul'da öldürülen Sarai Sierra soruşturmasında 30 kişinin kan örnekleri alındı. Kan örneklerinin sonuçlarına ilişkin bilgi verilmezken, isminin Ziya T. olduğu öğrenilen kişinin de aralarında bulunduğu 10 şüphelinin Türkiye genelinde arandığı öğrenildi. Soruşturma kapsamında şu ana kadar 30 kişinin ifadesine başvurulduğu ve bu kişilerin Sierra'yı görmediğini söylediği belirtildi.
Öte yandan, Sierra'nın battaniyeye sarılı halde bulunan cesedinin üstünün de tahtalarla kapatıldığı ortaya çıktı. İncelemeler sırasında cesedin yaklaşık 100 metre ilerisinde bulunan kanlı bir taş ise cinayetin surlarda işlendiği ve cesedin dehlize taşındığı şüphesini kuvvetlendirdi. Olay yerinde bulunan kanlı taş ve battaniye üzerindeki incelemelerin ise devam ettiği belirtildi. Sierra'nın tırnaklarında bulunan et parçaları da zanlıyla boğuşmaya girdiği şüphesini kuvvetlendirdi.
Cinayetle ilgili soruşturmanın çok yönlü olarak sürdürüldüğü belirtildi.
(ÇK-MO-CC-Y)

14.02.2013 17:24:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT