1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şapka Defilesine Sponsorlara Teşekkür Belgesi Verildi

Şapka Defilesine Sponsorlara Teşekkür Belgesi Verildi

Şapka Defilesine Sponsorlara Teşekkür Belgesi Verildi
A+A-

06-09 Aralık 2012 tarihleri arasında İzmir Fuar alanında gerçekleştirilen Travel Turkey Uluslararası Turizm Fuarında düzenlenen şapka defilesine sponsor olanlara teşekkür belgesi verildi. Kastamonu

06-09 Aralık 2012 tarihleri arasında İzmir Fuar alanında gerçekleştirilen Travel Turkey Uluslararası Turizm Fuarında düzenlenen şapka defilesine sponsor olanlara teşekkür belgesi verildi.
Kastamonu Valiliğinin Travel Turkey Uluslararası Turizm Fuarında hazırlamış olduğu, Mimar Vedat Tek Kültür ve Sanat Merkezi Şapka Müzesinde yer alan şapkaların sergilendiği ilk Şapka Defilesine, Eti Bakır A.Ş ve Asya Maden işletmeleri sponsor oldu.
Başarılı bir şekilde gerçekleşen İlk Şapka Defilesine sponsor olan işletmeci temsilcilerini ve Mimar Vedat Tek Kültür ve Sanat Merkezi Sorumlusu İlknur Aynan'ı makamında kabul eden Vali Erdoğan Bektaş, "İzmir Travel Turkey Uluslararası Turizm Fuarında yaptığımız İlk Şapka Defilesinde Eti Bakır A.Ş. ve Asya Madencilik olarak sponsor oldunuz, katkılarınızdan dolayı sizlere memnuniyetimizi ifade ediyoruz ve teşekkür anlamında bir belge takdim ediyoruz, kabul ederseniz memnun oluruz" dedi.
Ardından Vali Bektaş, sponsor olanlara Teşekkür Belgesi takdim etti.
(Vİ-OA-Y)

18.01.2013 11:51:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT