1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şanlıurfa'da 5 Mahalleye Daha Kentsel Dönüşüm
Şanlıurfada 5 Mahalleye Daha Kentsel Dönüşüm

Şanlıurfa'da 5 Mahalleye Daha Kentsel Dönüşüm

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, şu anda tek hedeflerinin, 5 mahallede kentsel dönüşümü gerçekleştirmek olduğunu söyledi. En büyük hayalinin Topdağı, Yakubiye, Dedeosman, Buhara

A+A-
Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, şu anda tek hedeflerinin, 5 mahallede kentsel dönüşümü gerçekleştirmek olduğunu söyledi.
En büyük hayalinin Topdağı, Yakubiye, Dedeosman, Buhara, Mancı mahallelerinde kentsel dönüşümün yapılması olduğunu dile getiren Fakıbaba, "Haleplibahçe'yi inşallah Eylül-Ekim ayında göreceksiniz. Türkiye'nin en iyi müzeleri. Belediyemizin 120 dönüm üzerinde çalıştığı parkı, bin araçlık otoparkı, hemen ilerisinde iş merkezi, onun yanında Hilton Oteli ve Kızılkoyun'la ilgili projelerimiz son aşamada. Şimdi bunlar yapılıyor. Bundan sonra Mancı Mahallesi'ne ne yapabiliriz? Buradaki vatandaşların hayat standartlarını yükseltmek, burada kentsel dönüşümler yapmak... Burada 10 bin ev var. Buradaki halkla oturup konuşup, onlarla bu kararı vermek istiyoruz. Bunu da yaparız. Çok şükür Urfa'ya değer veren bir Başbakanımız var. Biz bu projeyi götürdüğümüzde Sayın Başbakanımız bunu yüreğiyle, kalbiyle imzalayacaktır" dedi.
(MUD-SO-Y)

06.02.2013 12:24:40 TSI

HABERE YORUM KAT