1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şanlıurfa Belediyesi, Stk'larla İmar Ve Şehirciliği Görüştü

Şanlıurfa Belediyesi, Stk'larla İmar Ve Şehirciliği Görüştü

Şanlıurfa Belediyesi, Stklarla İmar Ve Şehirciliği Görüştü
A+A-

Şanlıurfa Belediyesi sivil toplum örgütleriyle imar ve şehircilik uygulamalarıyla alakalı bir toplantı gerçekleştirdi. Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu başkanlığında belediye g

Şanlıurfa Belediyesi sivil toplum örgütleriyle imar ve şehircilik uygulamalarıyla alakalı bir toplantı gerçekleştirdi.
Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu başkanlığında belediye gerçekleşen toplantıda, belediye imar ve şehircilik müdürlüğünün uygulamaları görüşüldü. Toplantıya inşaat mühendisleri odası, mimarlar odası, elektrik mühendisleri odası, makine mühendisleri odası ve jeoloji mühendisleri odası temsilcileri katıldı.
Toplantıya değerlendiren Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu, "Şanlıurfa Belediyesi olarak bizim sivil toplum örgütleriyle sürekli görüşmelerimiz devam ediyor. Bugünkü toplantımız imar ve şehircilik müdürlüğümüzün bünyesindeki yapılan uygulamalarla ilgili. Özelikle inşaat mühendisleri odası, mimarlar odası, elektrik mühendisleri odası, Makine mühendisleri odası ve jeoloji mühendisleri odasının Şanlıurfa Belediyesinin yaptığı uygulamalarla ilgili talepleri oldu. Biz kendi arkadaşlarımızla konuyu istişare ettik. Urfa'da kaliteli yapıların yapılması, ruhsatın kolaylaştırılması, insanlarımıza daha kaliteli hizmet verilmesi adına gerekli görüşmeleri yaptık. Bu tür toplantılarımız devam edecek ve Urfa'ya statiği ve mimarisine daha uygun yapılar sunma noktasında sivil toplum örgütleriyle çalışmalarımızı devam ettireceğiz" dedi.
Toplantı sonunda bir açıklama yapan Şanlıurfa İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Zeki Yıldırım da, "Çok verimli bir toplantı olduğunu düşünüyorum. Biz kamu kurumu niteliğinde meslek örgütleri olarak Belediyemizle teknik anlamda ve her anlamda iş birliği içerisinde olmak istiyoruz. Kentimizin geleceği için ve kamu yararının olduğu her proje için. Bu anlamda da bu toplantının gayet verimli geçtiğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.
(RÇ-YHY-Y)

06.12.2012 18:54:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT