1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sanko Holding Bartın İşletme Müdürü'nden Belediye Başkanı'na Ziyaret

Sanko Holding Bartın İşletme Müdürü'nden Belediye Başkanı'na Ziyaret

Sanko Holding Bartın İşletme Müdüründen Belediye Başkanına Ziyaret
A+A-

Sanko Holding Bartın Çimento Fabrikası Genel Müdürü Mehmet Fevzi Bingöl Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti. Makam odasında gerçekleşen nezaket ziyaretinde, Fabrika İşletme Müdürü Özc

Sanko Holding Bartın Çimento Fabrikası Genel Müdürü Mehmet Fevzi Bingöl Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti.
Makam odasında gerçekleşen nezaket ziyaretinde, Fabrika İşletme Müdürü Özcan Akarsu'da hazır bulundu.
Sohbet ve görüş alışverişi şeklinde süren ziyarette, sözlerine ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek başlayan Başkan Akın, "Ziyaretiniz bizleri onurlandırdı. Fabrikanızın kentimize yaptığı yatırımlar, sağladığı katkılar ve istihdam bizler için oldukça memnuniyet verici. Bizde belediye olarak bizi ilgilendiren ve yardımcı olabileceğimiz konularda her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar dilerim" dedi.
Fabrika Müdürü Bingöl, "Bartın'da büyük bir fabrikayı yıllar önce hizmete soktuk. Bartın'da büyük bir istihdam sağladık. Yaptığımız çalışmalarda çevreye zarar verecek, etkileyecek çalışmalarımız olmadı. Bundan sonra da Sanko Holding olarak aynı duyarlılık ile çalışacağız" dedi.
Ardından karşılık fikir alışverişinde bulunuldu.
(DK-SA)

30.01.2013 17:32:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT