1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sanica Boru Elazığspor'dan Gekas Açıklaması Elazığ

Sanica Boru Elazığspor'dan Gekas Açıklaması Elazığ

Sanica Boru Elazığspordan Gekas Açıklaması   Elazığ
A+A-

Sanica Boru Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, Yunan forvet Theofanis Gekas'ın Akhisar Belediyespor'a transfer olmasıyla ilgili açıklamada bulundu. Öztürk, kulübün internet sitesinden yap

Sanica Boru Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, Yunan forvet Theofanis Gekas'ın Akhisar Belediyespor'a transfer olmasıyla ilgili açıklamada bulundu.
Öztürk, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Teknik direktör Yılmaz Vural ile yaptığım görüşme ve hocamızın basın vasıtasıyla da yapmış olduğu açıklamalarda da görüleceği üzere Gekas transferine olumsuz bakmasından dolayı bu transferden vazgeçtik. Fakat ne acıdır ki, yine Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden mütevazi bir kardeş kulübümüz, Gekas ile bizim anlaştığımız rakamın yaklaşık iki katı bir teklif vererek bu futbolcuyu kadrosuna katmıştır. Hatta bu söz konusu kulübe, ligimizdeki bütün değerli kardeş kulüplerimize uyarıda bulunacağımız gibi, kendilerinin menajerlerin tuzağına düşerek çok para vermemeleri için, kendi yaptığımız teklifi bile söylememize rağmen, bizim teklifimizin yaklaşık iki katına bu transferin gerçekleştiği duyumunu almış bulunmaktayız. Bu bakış açısı ile kulüpler maalesef, her zamanki gibi birbirilerine güvenmeyip menajerlere teslim olmaktadırlar ve kasalarından yüklü miktarda fazla transfer ücretleri çıkmaktadır. Türk futbolunun bugünkü gelmiş olduğu acı hali de budur" ifadesine bulundu.
(EK-AKK-BH-S)

25.01.2013 13:24:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT