1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sanica Boru Elazığspor'da Gaziantepspor Hazırlıkları Devam Ediyor

Sanica Boru Elazığspor'da Gaziantepspor Hazırlıkları Devam Ediyor

Sanica Boru Elazığsporda Gaziantepspor Hazırlıkları Devam Ediyor
A+A-

Sanica Boru Elazığspor, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında kendi sahasında oynayacağı Gaziantepspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Sanica Boru Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, Gazia

Sanica Boru Elazığspor, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında kendi sahasında oynayacağı Gaziantepspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
Sanica Boru Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, Gaziantepspor'dan alacakları 3 puanın kendilerini daha üst sıralara taşıyacağını söyleyerek, "Gaziantepsppor maçı hazırlıkları devam ediyor. Hocamız ve futbolcularımız bunun bilincinde. Buradan alacağımız üç puanın bizi daha üst sıralara taşıyacağının bilincindeyiz. Antrenmanlar zevkli bir şekilde devam ediyor. İnşallah Gaziantepspor'dan alınacak 3 puanla yolumuza devam edip ondan sonra Sıvaspor'a daha moralli gideceğiz. Daha sonra transfer çalışmaları başlayacak. Transfer çalışmalarında daha sağlıklı düşüneceğiz. Transfer çalışmaları kasetten izlenerek yapılmıyor. Hocamızın ve bizlerin tespit ettiği oyuncular var sadece bunları izledik. Tespit ettiğimiz oyuncular için ayrıca bazı hocalarımızı gönderdik. Hocalarımız bir değerlendirme yapıp rapor sunacaklar. Yönetim ve teknik heyet uygun görürse almaya çalışacağız. İnşallah hata yapmadan nokta transferler yaparak, ikinci yarı için çalışmalarımızı başlatacağız" dedi.
Kendi tesislerinde yoğun yağmura rağmen aralıksız olarak çalışan bordo-beyazlı ekipte Amir Zaki ayrı çalışma yaptı.
(EK-AKK-BH-S)

11.12.2012 16:05:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT