1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sandık Fabrikasında Yangın Çıktı

Sandık Fabrikasında Yangın Çıktı

Sandık Fabrikasında Yangın Çıktı
A+A-

Antalya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir plastik sandık fabrikasında çıkan yangın büyümeden söndürüldü. Yangın, saat 15:00 sıralarında OSB 1. Bölge Antalya Bulvarı üzerindeki bir plastik sandık imala

Antalya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir plastik sandık fabrikasında çıkan yangın büyümeden söndürüldü. Yangın, saat 15:00 sıralarında OSB 1. Bölge Antalya Bulvarı üzerindeki bir plastik sandık imalat fabrikasında çıktı. Sandık üretimi yapılan fabrikanın arka bölümünden alevlerin yükseldiğini gören işçiler, itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede gelen OSB ve Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Fabrikanın plastikle dolu olması nedeniyle itfaiyeciler zor anlar yaşarken, yanıcı ve parlayıcı maddeler nedeniyle kasaların biriktirildiği bölüm tamamen yandı. Yangında yüzlerce kasa yanarken bazı iş makineleri zarar gördü. Yangını kontrol altına alan itfaiye ekibi yaklaşık bir saat soğutma çalışması yaptı. Yangınla ilgili Döşemealtı İlçe Jandarma Komutanlığı çalışma başlatarak, işçilerin ifadelerini aldı.
Makbule Özaycan'ın sahibi olduğu fabrikada 200 bin liralık maddi hasarın meydana geldiği belirtildi. Fabrikada bulunan yakıt varillerinin boş olmasının olası bir faciayı önlediği belirtildi.
(İA-SK-HO-Y)

05.02.2013 17:36:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT