1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sanayi Futbol Sahası tribünleri sezona hazır

Sanayi Futbol Sahası tribünleri sezona hazır

Sanayi Futbol Sahası tribünleri sezona hazır
A+A-

Van'da birinci ve ikinci amatör küme ve play-off maçlarının oynandığı Sanayi Futbol Sahası'na, Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından iki bölümden oluşan 400 kişilik oturma kapasitesine sahip tribünler yapıldı.

Van'da birinci ve ikinci amatör küme ile play-off maçlarının oynandığı ve 2008 yılında yapılan Sanayi Futbol Sahasına bu yıl, Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından iki bölümden oluşan 400 kişilik oturma kapasitesine sahip tribünler yapıldı.

Yaklaşık bir ay önce yapımına başlanan Sanayi Futbol Sahası tribün çalışmalarının her aşamasını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "İlimizde 2008 yılında yapılan Sanayi Futbol Sahamızda bugüne kadar seyircilerimizin oynanan maçları izlemeleri için herhangi bir tribün yoktu. Seyircilerimizin oynanan maçları ayakta ve araçlarında izlemeleri güzel bir görüntü değildi. Kendi kurum personellerimiz ile yaklaşık bir ay önce gerekli çalışmaları yaparak tribün çalışmalarımıza start vererek tribünlerin yapımına başladık ve tamamladık. Artık bu yıl seyircilerimiz oynanacak olan maçları yapımı tamamlanan bu 400 kişilik tribünlerden izleyebilecekler. İlimizde birinci ve ikinci amatör küme ile play-off maçlarının oynandığı, Sanayi Futbol Sahamızın tribün yapımında emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarımıza bu güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, bu hizmetin, Vanlı futbolseverlere hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT