1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şanar Yurdatapan Ve Abddurrahman Dilipak Skmm'de Olacak

Şanar Yurdatapan Ve Abddurrahman Dilipak Skmm'de Olacak

Şanar Yurdatapan Ve Abddurrahman Dilipak Skmmde Olacak
A+A-

Sakarya Küçük Millet Meclisi (SKMM)'nin Şubat ayı oturumuna TBMM Sivil Toplum Ortak Çalışma Grupları adına Şanar Yurdatapan ve Abdurrahman Dilipak ile Sakarya milletvekilleri katılacak. Sakarya Küç

Sakarya Küçük Millet Meclisi (SKMM)'nin Şubat ayı oturumuna TBMM Sivil Toplum Ortak Çalışma Grupları adına Şanar Yurdatapan ve Abdurrahman Dilipak ile Sakarya milletvekilleri katılacak.
Sakarya Küçük Millet Meclisi, Şubat ayı oturumunu 1 Şubat akşamında gerçekleştirecek. Sivil toplum temsilcileriyle milletvekillerini buluşturarak her ay bir gündemin değerlendirildiği çalışmaya bu ay Sivil Toplum Ortak Çalışma Grupları Girişimi adına Şanar Yurdatapan ile gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak da katılacak. Toplantıya AK Parti Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz ve CHP'den Engin Özkoç'un katılması planlanıyor. Küçük Meclis'in Şubat ayı oturumunda Kürt meselesinde gelinen son süreçte başlayan müzakerelerin çözüm getirip getirmeyeceği, böyle bir sürece Türk kamuoyunun ne kadar hazır olduğu, Paris suikastlerinin süreci nasıl etkileyeceği gibi konular değerlendirilecek. Herkesin kendisine tanınan sürede yalnızca kendi görüşünü ifade edebildiği ve karşılıklı tartışmadan ziyade kurumsal ya da kişisel düşüncelerin sunulduğu SKMM oturumu, saat 20.00'de Sait Tanış Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
(BCT-BCT)

31.01.2013 14:10:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT