1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Samsung Galaxy S6 Tasarımı Mobil İnternetin Yeni Gündemi

Samsung Galaxy S6 Tasarımı Mobil İnternetin Yeni Gündemi

Samsung Galaxy S6 Tasarımı Mobil İnternetin Yeni Gündemi
A+A-

Dünyada Apple ile kafa tutan, Lider telefon üreticilerinden olan Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni son seviye telefonları Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge'yi satışa çıkaracağı haberleri ile akıllı telefon ve tablet piyasasını bir kez daha sallamıştı. Şim

Samsung'un Note serisinin en yenisi olan Galaxy Note Edge'nin yan taraflarında bulunan bildirim ekranları ise görenleri etkilemeye yetti ve hatta arttı. Şimdiden bu telefon tablet için alım kuyrukları oluşacak gibi.

 

Galaxy Note 4 hakkında gelen son haberler içinde bulunan iddialar, Samsung'un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S6'da da Note Edge'ye benzer bildirim panelleri olacağını, çift taraflı ve kavisli bir ekran olacağını belirtti.

 

Gelen bu haberin ardından Phonearena isimli bir site kullanıcılarına, Galaxy S6; çift yönlü ve kavisli bir ekrana sahip olursa alıp almayacakları sorusunu yöneltti ve bir anket başlattı.

 

Anket sonuçlarına göre; %36'sı evet yani alırım cevabını verirken, %28 hayır yani almam cevabı verdi. Öte yandan geriye kalan %35'lik kısım ise Kararsızım, Samsung'un ne yapacağına bağlı butonu ile anketi oluşturmuş ve bu telefonu uzaktan takip etme kararı almıştı

A+A-

HABERE YORUM KAT