1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Samsun'da Bordro Yakma Eylemi

Samsun'da Bordro Yakma Eylemi

Samsun'da Bordro Yakma Eylemi
A+A-

KESK'e bağlı Büro Emekçileri Sendikası (BES) üyeleri Samsun Adliyesi önünde basın açıklamasında bulunarak bordrolarını yaktılar. BES Samsun Şubesi üyeleri Samsun Adliyesi önünde ellerinde dövizler

KESK'e bağlı Büro Emekçileri Sendikası (BES) üyeleri Samsun Adliyesi önünde basın açıklamasında bulunarak bordrolarını yaktılar.

BES Samsun Şubesi üyeleri Samsun Adliyesi önünde ellerinde dövizler ve pankartlarla bir araya gelerek basın açıklamasında bulundular. Grup adına basın açıklaması yapan BES Samsun Adliyesi Temsilcisi Bayram Metintaş, "Haklarımızı aramak için insanca yaşam istiyoruz. İş güvencemizden asla ve asla vazgeçmeyeceğiz. BES olarak kasım ayında 2013 yılı bütçe takvimine karşı başlattığımız eylem programımızda genelde büro emekçilerinin özelde ise yargı emekçilerinin taleplerinin bütçede yer almasını talep ettik. Sendikamızın bundan sonra kazanılmış haklarımıza sahip çıkmak ve taleplerimizi elde etmek için mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.

Bayram Metintaş'ın basın açıklamasının ardından BES üyesi adliye çalışanları bordrolarını yaktılar. Eylemin ardından grup olaysız bir şekilde dağıldı.

En iyi samsun escort hanımlarıyla tanışmayı keşfedin.

A+A-

HABERE YORUM KAT