1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Samsat'ta Karne Heyecanı

Samsat'ta Karne Heyecanı

Samsatta Karne Heyecanı
A+A-

Samsat ilçesi Yarımbağ Köyü İlkokulu birinci sınıf öğrencilerine ilk karnelerini Kaymakam İsmail Sündük verdi. Samsat Kaymakamı İsmail Sündük ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mazhar Aktaş, Yarımbağ İlko

Samsat ilçesi Yarımbağ Köyü İlkokulu birinci sınıf öğrencilerine ilk karnelerini Kaymakam İsmail Sündük verdi.
Samsat Kaymakamı İsmail Sündük ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mazhar Aktaş, Yarımbağ İlkokulu öğrencilerinin karne heyecanına ortak oldu. İlk defa karne heyecanı yaşayan anasınıfı ve 1. sınıf öğrencilerine çeşitli hediyeler ve karnelerini Kaymakam Sündük verdikten sonra öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilerin tatilde ne yapacaklarını sordu.
Öğrencilerden değişik cevaplar alan Kaymakam Sündük, dersleri zayıf olan öğrencilere üzülmemeleri ve tatilde biraz daha ders çalışmaları gerektiğini tavsiye ederek, hedeflerine ulaşabilmeleri için çok çalışmaları gerektiğini belirtti. Kaymakam Sündük, "Karne sadece çocuklara verilen notlar olarak değerlendirilmemesi gerekir. Aileler de kendilerini buna göre değerlendirmelidirler. Öğrencilerimizin tatillerini kitap okuyarak ve dinlenerek geçirmeleri yararlı olacaktır" dedi.
(FÇ-Y)

25.01.2013 12:05:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT