1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Samsatlılar Derneğinden Eğitimcilere Ziyaret

Samsatlılar Derneğinden Eğitimcilere Ziyaret

Samsatlılar Derneğinden Eğitimcilere Ziyaret
A+A-

Merkezi Adıyaman'da bulunan Samsatlılar Derneği (Samsat-Der) yönetim kurulu başkan ve üyeleri, Adıyaman il merkezindeki bazı okul müdürlerini ziyaret etti. Derneğin Başkanı Fahrettin Çelik ve yönetim

Merkezi Adıyaman'da bulunan Samsatlılar Derneği (Samsat-Der) yönetim kurulu başkan ve üyeleri, Adıyaman il merkezindeki bazı okul müdürlerini ziyaret etti.
Derneğin Başkanı Fahrettin Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Şubesi müdürlerinden Abdurrahman Çelik, Malazgirt İlk ve Ortaokulu Müdürü Ramazan Acar, TOKİ İlk ve Ortaokulu Müdürü Ali Deniz ve Adıyaman Rekabet Kurumu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nazif Dere'yi ziyaret ederek, başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini kutladılar. Dernek Başkanı Fahrettin Çelik, eğitimi en öncelikli konular arasında gördüklerini ve dernek tüzüğünde eğitim faaliyetleri ile ilgili maddelere yer verildiğini belirterek, il genelinde yürütülen eğitim çalışmalarını destekleyeceklerini ifade etti.
Derneğin kuruluş ve kongre çalışmalarından sonra çeşitli ziyaretler gerçekleştirmeyi kararlaştırdıklarını anlatan Çelik, şöyle konuştu: "Protokolden sonra eğitim kurumlarımızı ziyaret etmeyi kararlaştırdık. Çünkü, eğitim en öncelikli konularımızın başında geliyor. Bu nedenle başarıları ile kendinden söz ettiren Şube Müdürümüz Abdurrahman Çelik ile yine başarılı çalışmalar yürüten ve hemşerilerimiz olan bazı okul müdürlerini ziyaret ettik. Samsatlılar Derneği olarak, gerek Adıyaman geneli olsun gerek Samsat ilçemizde yürütülecek olan eğitim çalışmalarını imkanlarımız ölçüsünde destekleyeceğiz."
(CK-HO-Y)

12.02.2013 15:58:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT