1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Samsat Stadyumu Hizmete Açıldı

Samsat Stadyumu Hizmete Açıldı

Samsat Stadyumu Hizmete Açıldı
A+A-

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde iki yıldır yapımı devam eden ilçe stadyumunun hizmete açıldığı bildirildi. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün katkıları ve Samsat Kaymakamlı

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde iki yıldır yapımı devam eden ilçe stadyumunun hizmete açıldığı bildirildi.
Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün katkıları ve Samsat Kaymakamlığı ile Samsat Belediyesinin destekleri ile hizmete sunulan ilçe stadın Samsat Belediye Spor ile Adıyaman Gençlik Spor'un yaptıkları maç ile hizmete sunulduğu bildirildi.
Konu ile ilgili olarak Samsat Kaymakamı İsmail Sündük yaptığı açıklamada, iki yıldır yapımı devam eden ilçe stadının tamamlandığını, hakem ve soyunma odalarının ise yerel imkanlarla yapıldığını ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti. Adıyaman 1. Amatör liginde mücadele eden Samsat Belediye Spor maçlarının bir kısmının Samsat ilçesinde yapılmaya başlandığını belirten Sündük, sportif ve sosyal faaliyetlerin ilçeye bir canlılık getireceğini belirtti.
Sündük, "Samsat ilçemize standartlara uygun bir stadın yapımı için iki yıldır emek verilmiş ve başarı ile stadımız tamamlanmıştır. Hakem ve soyunma odaları da Kaymakamlığımızca tamamlanmış ve ilk amatör maç ilçemizde yapılmıştır. Çalışmaya katkı sunan ve emeği geçen bütün ilgililere teşekkür ediyorum." dedi.
(FÇ-Y)

04.01.2013 12:57:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT