1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Samsat İlçesi Sbs'ye Hazırlanıyor

Samsat İlçesi Sbs'ye Hazırlanıyor

Samsat İlçesi Sbsye Hazırlanıyor
A+A-

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde Seviye Belirleme Sınavı (SBS) hazırlık çalışmaları kapsamında öğretmenlerle toplantı düzenlendi. Kaymakamlık konferans salonunda düzenlenen toplantıya Samsat İlçe Milli

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde Seviye Belirleme Sınavı (SBS) hazırlık çalışmaları kapsamında öğretmenlerle toplantı düzenlendi.
Kaymakamlık konferans salonunda düzenlenen toplantıya Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mazhar Aktaş, okul idarecileri ile merkez ve köylerde görev yapan öğretmenler katıldı. Toplantıda SBS'nin ele alındığı ve SBS'de başarının arttırılması için alınması gereken önlemlerin konuşulduğunu öğrenildi.
Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mazhar Aktaş, "En büyük hedefimiz, donanımlı nesiller yetiştirmektir. Bunun için belirlenen hedeflere adım adım yaklaşabilmek için azim ve kararlılıkla çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Bütün idareci ve öğretmenlerimizde bu kararlılığı görüyoruz. Her yıl başarı çıtımızı biraz daha yükselterek, hedefi büyütmemiz gerekiyor. Aile ve eğitimcilerimizin iş birliği içerisinde olmaları başarıyı kolaylaştıracaktır. Araç, gereç ve materyal konusunda Kaymakamlığımız bizlere desteklerini esirgememektedir, kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu toplantıda daha iyi neler yapılabileceğimizi eğitimcilerimizin katılımıyla ele aldık. Öğretmenlerimizle istişarelerde bulunduk. İnşallah iyi bir performans ile daha çok öğrencimizin Anadolu ve meslek lisesi kazanmasını sağlayacağız" dedi.
(AHM-Y)

25.01.2013 14:05:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT