1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Samsat-der Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Samsat-der Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Samsat-der Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
A+A-

Adıyaman'da faaliyet gösteren Samsatlılar Derneği (Samsat-Der), 2013 yılının ilk toplantısını çiğköfte partisi ile gerçekleştirdi. Dernek binasında yapılan toplantıya Samsat-Der Başkanı Fahrettin Ç

Adıyaman'da faaliyet gösteren Samsatlılar Derneği (Samsat-Der), 2013 yılının ilk toplantısını çiğköfte partisi ile gerçekleştirdi.
Dernek binasında yapılan toplantıya Samsat-Der Başkanı Fahrettin Çelik, yönetim kurulu üyeleri ile diğer bazı üyeler katıldı. Çelik toplantı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, dernek açısından 2012 yılının değerlendirildiğini ve bunun yanında 2013 yılında yapılması planlanan çalışmalar, düşünülen projeler ve faaliyetlerin konuşulduğunu belirtti. Çelik, "Derneğimiz henüz bir yılını bile tamamlamamış, 2012 yılında kurulan bir dernek. Bu nedenle yıl içerisinde birinci olağan kongremizi gerçekleştirdik ve dernek için ihtiyaç duyulan demirbaş ve diğer bazı alımları yaptık. 2013 yılının ilk toplantısında daha geniş ve merkezi bir yere taşınma kararı aldık ve şimdilik ihtiyacımıza cevap verebilecek bir yer kiraladık. Toplantımızda, bundan sonra derneğin mümkün mertebe açık bulundurma ve daha sık toplanma kararı aldık. 2013 yılında yapılması düşünülen çalışmalar üzerinde fikir alış verişinde bulunduk" dedi.
(FÇ-Y)

17.01.2013 13:03:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT