1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şampiyonluğu Kutladılar

Şampiyonluğu Kutladılar

Şampiyonluğu Kutladılar
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Kaymakamlık Kupası adıyla yapılan, Balıkesir Tekvando İl Şampiyonası'nda takım halinde birinci olan Burhaniye Tekvando İhtisas Kulübü, pasta keserek şampiyonluğu kutl

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Kaymakamlık Kupası adıyla yapılan, Balıkesir Tekvando İl Şampiyonası'nda takım halinde birinci olan Burhaniye Tekvando İhtisas Kulübü, pasta keserek şampiyonluğu kutladı.
Müsabakalarda, takım halinde şampiyon olan Burhaniyeli Tekvandocular, hafta sonu, spor salonunda antrenman sonrası velileriyle birlikte başarılarını Şampiyonluk Pastası keserek kutladılar. Salonu dolduran sporcular, antrenör Rıza Güven ve velileriyle birlikte büyük coşku yaşadılar. Sporculara teşekkür eden Antrenör Rıza Güven, "Sporcu velileriyle, gerek müsabakalarda yarışıp ter döken, emek veren, ilçemizi en üst düzeyde başarıyla temsil eden sporcularımızı tebrik etmek, onurlandırmak, gerekse müsabakaya katılamayan, alttan gelen sporcularımızı heveslendirmek, motive etmek için böyle bir organizasyon yaptık. Güzel bir etkinlik oldu. Hem sporcu velilerimiz, hem de sporcularımız oldukça memnun ve mutlu oldular. Onların mutluluğu bizleri de oldukça mutlu etti. Zaten bir aile havasında olan topluluğumuzda daha sıcak ilişkiler kuruldu. Havaların ısınmasıyla yine tüm veli ve sporcularımızın katılımıyla piknikler düzenlemeyi kararlaştırdık. Kutlamaya katılan, katılamayan tüm velilerimize, sporcularımıza teşekkür ederim. Bize destek olanlara da ayrıca teşekkür ederim" dedi.
Kaymakamlık Kupası'nda takım halinde, Burhaniye Tekvando İhtisas Kulübü 54 puanla birinci, Balıkesir Gençlik ve Spor Kulübü 44 puanla ikinci, Ayvalık Spor Kulübü de 27 puanla üçüncü olmuştu.
(FT-SŞ)

16.01.2013 15:05:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT