1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şampiyonlardan Vali Yardımcısı Coşkun'a Ziyaret

Şampiyonlardan Vali Yardımcısı Coşkun'a Ziyaret

Şampiyonlardan Vali Yardımcısı Coşkuna Ziyaret
A+A-

Van Özen Adalı Anadolu Lisesi Basketbol Takımı, Van Vali Yardımcısı Zafer Coşkun'u makamında ziyaret etti. Van'da yapılan Okul Sporları Gençler Basketbol İl Birinciliği müsabakalarını kazanarak 10

Van Özen Adalı Anadolu Lisesi Basketbol Takımı, Van Vali Yardımcısı Zafer Coşkun'u makamında ziyaret etti.
Van'da yapılan Okul Sporları Gençler Basketbol İl Birinciliği müsabakalarını kazanarak 10 ilin katılımıyla Erzurum'da yapılan müsabakalarda da grubunda şampiyon olarak çıkan ve Samsun'da 1417 Şubat 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye yarı finallerinde Van'ı temsil etme hakkını kazanan Özen Adalı Anadolu Lisesi Basketbol Takımı oyuncuları, öğretmenleriyle birlikte Vali Yardımcısı Coşkun'u ziyaret ederek verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler. Başarılarından dolayı şampiyonları tebrik eden Vali Yardımcısı Coşkun; "Gençlerin böyle başarılar elde etmesi bizlere gurur veriyor. Samsun'daki yarı finaldeki rakiplerini eleyerek Kıbrıs'ta düzenlenecek olan finallere katılarak burada şampiyon olacağınıza inanıyorum. Yeter ki siz inanın. Kendinize inanırsanız rakipleriniz her ne kadar güçlü olursa olsun eminim ki şampiyonluk kupasını da alacaksınız. Biz sizlere güveniyoruz. Siz de kendinize güvenin, gözlerinizde parlayan bu inanç hiç sönmesin. Final maçınıza da bir aksilik olmazsa bende sizi izlemeye gelmeyi düşünüyorum" dedi.
Özen Adalı Anadolu Lisesi beden eğitimi öğretmenleri Eyüp Öztürkçü ve Ümit Erciş, Vali Yardımcısı Coşkun'a takımın formasını hediye ettiler.
(MSA-Y)

31.01.2013 11:17:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT