1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şampiyonlardan Başkan Keskin'e Teşekkür Ziyareti

Şampiyonlardan Başkan Keskin'e Teşekkür Ziyareti

Şampiyonlardan Başkan Keskine Teşekkür Ziyareti
A+A-

Spora ve sporcuya verdiği destekle spor camiasından takdir toplayan Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin'e bir teşekkür de Yiğitler Spor Kulübü'nden geldi. 20-23 Aralık 2012 tarihleri arasında Ak

Spora ve sporcuya verdiği destekle spor camiasından takdir toplayan Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin'e bir teşekkür de Yiğitler Spor Kulübü'nden geldi.
20-23 Aralık 2012 tarihleri arasında Aksaray'da düzenlenen Kick-Boks Türkiye Şampiyonasında minikler kategorisinde derece alan Yiğitler Spor Kulübü sporcuları Osman Subaşı ve Muhammed Büyükalkanat, Başkan Keskin'e desteklerinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu. Minik sporculardan Osman Subaşı şampiyonada 2. olurken, Muhammed Büyükalkanat' da 3. olarak Yiğitler Spor Kulübü'ne 2 madalya birden kazandırdı.
Yiğitler Spor Kulüp Başkanı Mustafa Dinçer ve Yiğitler Muhtarı Turan Yavuz, her zaman kendilerine destek olan Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin'e teşekkür ederek, amatör spora verdiği desteklerle Yıldırım'da spor alanında önemli adımlar atıldığına dikkat çekti.
Keskin, Aksaray'da düzenlenen Kick-Boks Türkiye Şampiyonasında derece alan Osman Subaşı ve Muhammed Büyükalkanat' ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
(MŞ)

03.01.2013 14:15:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT