1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şampiyon Oyunculara Hediyeler Verildi

Şampiyon Oyunculara Hediyeler Verildi

Şampiyon Oyunculara Hediyeler Verildi
A+A-

Şanlıurfa'da, liseler arası turnuvalarda şampiyon olan takım oyuncularına, İl Özel İdaresi tarafından spor malzemeleri hediye edildi. Şanlıurfa Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen lisel

Şanlıurfa'da, liseler arası turnuvalarda şampiyon olan takım oyuncularına, İl Özel İdaresi tarafından spor malzemeleri hediye edildi.
Şanlıurfa Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen liseler arası futbol turnuvasında il birincisi olan GAP Endüstri Meslek Lisesi takımına, İl Genel Meclis Başkanlığı tarafından spor malzemeleri hediye edildi.
GAP Arena Stadı yanında bulunan halı sahada düzenlenen turnuvada finale kadar yükselen GAP Endüstri Meslek Lisesi takımı, bölgesel turnuvaya girmeye hak kazandı.
Şanlıurfa İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz ve beraberinde meclis üyesi Necmettin Sağlam, takım oyuncularıyla bir araya gelerek, toplamda 18 adet krampon, 18 adet eşofman takımı, 18 adet forma takımı ve çok sayıda futbol topu hediye etti. Hediyelerini alan takım oyuncuları, okul müdürü Mehmet Haşlak ve beden eğitimi öğretmeni Sema Alsu, Başkan Mustafa Yavuz ve meclis üyesi Necmettin Sağlam'a teşekkür ederek, minnettar olduklarını belirtti.
Başkan Mustafa Yavuz konuyla ilgili bir açıklama yaparak, "Şanlıurfa liseler arası futbol turnuvasında birinci oldular. Şimdi de bölge maçına çıkacaklar. İnşallah bölge maçında da Şanlıurfamızı en iyi şekilde temsil ederler. Öğrencilerin spor malzemesi ihtiyacı olduklarını talep etmişlerdi. Biz, İl Özel İdaresi olarak hangi malzemeler gerekiyorsa, bu tür desteğin verilmesi gerektiğini düşündük. İl Özel İdaresi olarak zaten eğitime, spora destek veriyoruz. Bakış açımız son derece belli. Bugüne kadar özellikle sporcuların yetişmesi için ilçelerimize sentetik saha, şu anda da sporcu kampı antrenman merkezi yapıyoruz. Yine GAP Arena'nın ışıklandırılması, buna benzer faaliyetlerimiz devam edecektir. Ben şahsım adına başarılar diliyorum. Eğer sporcularımız Urfa'yı en iyi şekilde temsil ederlerse, İl Özel İdaresi olarak daha da sürprizlerimiz olur diye düşünüyorum. Sporun bir kentin en iyi tanıtılması yönünde araç olarak düşünüyorum. Şanlıurfa'yı en iyi şekilde temsil etsinler, bölgeler arasında da Türkiye birinciliğine doğru giderlerse, İl Özel İdaresi olarak gerekeni yapacağız" dedi.
(MUD-SO-Y)

15.01.2013 14:41:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT