1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şampiyon Kızlar'dan Kaymakam Okur'a Ziyaret

Şampiyon Kızlar'dan Kaymakam Okur'a Ziyaret

Şampiyon Kızlardan Kaymakam Okura Ziyaret
A+A-

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Etkinlikleri kapsamında düzenlenen kros yarışmalarında 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak Nazilli'nin gurur o

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Etkinlikleri kapsamında düzenlenen kros yarışmalarında 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak Nazilli'nin gurur olan Nahit Menteşe Ortaokulu öğrencileri Kaymakam Mehmet Okur'u makamında ziyaret etti.
Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan'ın yanı sıra Okul Müdürü Mehmet Kötelioglu, Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Ekiz ve madalya kazanan sporcular katıldı.
Nahit Menteşe Ortaokulu Müdürü Mehmet Kötelioglu, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Etkinlikleri kapsamında Aydın genelinde düzenlenen kros yarışmalarında 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak Nazilli'nin gururu olduklarını söyledi. Kötelioglu, başarıların kazanılmasında sporculara maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen ve her zaman yanında olan Kaymakam Mehmet Okur'a teşekkür etti. Kros yarışmasında madalya kazanan sporcuların isimleri şöyle: Küçük Kızlar Bin 200 metre kategorisinde Helin Bayrav (İl Birincisi), Ebru Turan (İl İkincisi) ve Berfin Teyfur (İl Üçüncüsü), Yıldız Kızlar 2 Bin kategorisinde Rabia Türkmen (İl Birincisi), Gizem Alabaz (İl İkincisi) ve Yasemin Şen (İl Üçüncüsü).
(ÜÖ-MB-İK)

27.12.2012 13:23:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT