1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Samgaz'da İletişim Ve Beden Dili Eğitimi

Samgaz'da İletişim Ve Beden Dili Eğitimi

Samgazda İletişim Ve Beden Dili Eğitimi
A+A-

SAMGAZ tarafından "Müşteri İlişkileri Yönetimi, İletişim ve Beden Dili Eğitimi" gerçekleştirildi. Omtel Otel'de düzenlenen ve Dr. Emre İşci tarafından verilen eğitim 2 gün sürdü. Eğitim sonunda, SAM

SAMGAZ tarafından "Müşteri İlişkileri Yönetimi, İletişim ve Beden Dili Eğitimi" gerçekleştirildi.
Omtel Otel'de düzenlenen ve Dr. Emre İşci tarafından verilen eğitim 2 gün sürdü. Eğitim sonunda, SAMGAZ Müşteri Hizmetleri Müdürü Esra Göktepe, "Bir şeyler üretebilmek ve yaşamaya dair değerler ortaya koyabilmek için herkesin iyi bir eğitime ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacımıza katkıda bulunan Emre İşci'ye sağladığı faydadan dolayı şükranlarımı sunuyor ve eğitime katılım sağlayan tüm personelimize teşekkür ediyorum" dedi.
Eğitimci Dr. Emre İşci ise eğitimin önemini anlatarak devam ettiği konuşmasında SAMGAZ'a yapmış olduğu sunumlardan büyük keyif aldığını ve anlatılan konuların karşılıklı soru ve görüş bildirilmesi ile interaktif hale geldiğini ve gerçekleştirilen eğitimin kaliteli ve verimli geçtiğinin altını çizdi.
Yaklaşık 34 personelin etkin katılım gerçekleştirdiği eğitimler teorik ve uygulamalı olarak birçok konunun karşılıklı paylaşımı ile tamamlandı. Eğitim sonunda; katılımda bulunan personellere katılım belgeleri takdim edildi.
(SAM-SLH-Y)

11.02.2013 15:08:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT