1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Samgaz'da 2. Polietilen Kaynakçı Eğitimi Tamamlandı

Samgaz'da 2. Polietilen Kaynakçı Eğitimi Tamamlandı

Samgazda 2. Polietilen Kaynakçı Eğitimi Tamamlandı
A+A-

SAMGAZ, "2. Polietilen Kaynakçı Eğitimi"ni de başarıyla tamamladı. SAMGAZ, kendini daha da geliştirmek ve abonelerine daha hızlı, daha kaliteli ve mükemmel hizmet sunabilmek için eğitimlerine aralı

SAMGAZ, "2. Polietilen Kaynakçı Eğitimi"ni de başarıyla tamamladı.
SAMGAZ, kendini daha da geliştirmek ve abonelerine daha hızlı, daha kaliteli ve mükemmel hizmet sunabilmek için eğitimlerine aralıksız devam ediyor. Eğitimci Mustafa Ceyhan tarafından 05-06 Şubat 2013 tarihlerinde, Cengiz Holding Eğitim Salonu'nda teorik bilgilerin verilmesi ile başlayan eğitim, Genel Müdürlük binasındaki eğitim sahasında devam etti. Polietilen Kaynakçı Eğitimi toplamda 2 gün sürdü ve 40 personelin gerek teorik gerekse uygulamalı katılımları ile başarıyla tamamlandı.
Eğitim sonunda İşletme ve Tesisat Müdürü Murat Aras, eğitime katılım gerçekleştiren personellere tebriklerini ilettikten sonra konuşmasında, "Öncelikle sağladığı faydadan dolayı eğitimci Mustafa Ceyhan'a teşekkür ederim. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda önceliğimiz iş güvenliği, çevre ve kalite politikalarını gözetmektedir. Amacımız gerçekleştirilen tüm çalışmalarımızda değişimi ölçümleyerek ve elde ettiğimiz sonuçlarla sürekli iyileşme sağlamak ve hedeflerimize ulaşmaktadır" dedi.
(SAM-SLH-Y)

06.02.2013 16:35:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT