1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli'ye Yeni Kamyon Garajı Yapılacak

Salihli'ye Yeni Kamyon Garajı Yapılacak

Salihliye Yeni Kamyon Garajı Yapılacak
A+A-

Salihli Belediyesi kente modern bir kamyon garajı kazandırmak için kolları sıvadı. Mevcutta otogar yanında bulunan kamyon garajı eski hayvan pazarının bulunduğu alana taşınacak. Otobüs Terminali yanı

Salihli Belediyesi kente modern bir kamyon garajı kazandırmak için kolları sıvadı. Mevcutta otogar yanında bulunan kamyon garajı eski hayvan pazarının bulunduğu alana taşınacak.
Otobüs Terminali yanındaki alanda hizmet veren mevcut kamyon garajının bulunduğu yerden eski hayvan pazarına nakli için altyapı çalışmalarına başlayan Salihli Belediyesi, yeni kamyon garajı için mimari projeleri hazırlattı. 5 bin 986 metrekarelik eski hayvan pazarı alanında yapılacak kamyon garajı için proje çalışmalarını tamamlayan Salihli Belediyesi, yeni kamyon garajını tamamlaması ile birlikte mevcut Kamyon Garajı alanında çok katlı pazaryeri ve mevcut Çarşamba Pazarı alanında da yeraltı otoparkı, nikah salonu ve kültür merkezi inşa etmek üzere proje çalışmalarına başlayacak.
Geçtiğimiz yıl içerisinde yeni hayvan pazarının inşaatı tamamlanarak Salihli modern bir hayvan pazarına kavuşmuş ve pazar yeni yerine taşınarak hizmete açılmıştı.
(ES-ERG-Y)

15.02.2013 11:26:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT