1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli'de Suriye İçin Yardım Kampanyası Düzenlendi

Salihli'de Suriye İçin Yardım Kampanyası Düzenlendi

Salihlide Suriye İçin Yardım Kampanyası Düzenlendi
A+A-

Manisa'nın Salihli ilçesinde, ''Kış geldi... Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye'' kampanyasına destek amacıyla Salihli Şefkat Pınarı Yardımlaşma ve Kültür Derneği yardım kampanyası düzenledi. Toplan

Manisa'nın Salihli ilçesinde, ''Kış geldi... Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye'' kampanyasına destek amacıyla Salihli Şefkat Pınarı Yardımlaşma ve Kültür Derneği yardım kampanyası düzenledi. Toplanılan yardım malzemeleri İzmir'in Konak ilçesi Kadifekale semtine yerleşen Suriyeliler'e gönderildi.
Salihli Şefkat Pınarı Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı İslam Horzum, kampanyaya destek vererek Suriye'deki ''insanlık vahşetine'' sessiz kalmamak adına yardım kampanyası düzenlediklerini söyledi. Dernek olarak İzmir'in Konak ilçesindeki Kadifekale semtine yerleşen Suriyelilere ellerinden geldiğince yardım etmeye çalıştıklarını belirten Horzum, şunları kaydetti: "Dernek üyelerimiz ve bazı hayırsever vatandaşların destekleriyle 30 adet battaniye, 50 çift ayakkabı, giysi ve bir miktar nakdi yardımda bulunduk. Suriyeli mağdurlara yardım etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere yardımlarıyla destek olan herkese teşekkür ederiz."
(ES-ERG-Y)

28.01.2013 12:53:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT