1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli'de İstasyon Çevresinde Peyzaj Çalışması Yapılacak

Salihli'de İstasyon Çevresinde Peyzaj Çalışması Yapılacak

Salihlide İstasyon Çevresinde Peyzaj Çalışması Yapılacak
A+A-

Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Sungur, Tren Garı çevresinde yapılacak peyzaj düzenlemesi ile istasyon mevkiinin tarihindeki önemine tekrar kavuşacağını söyledi. Salihli'nin tarihinde en işl

Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Sungur, Tren Garı çevresinde yapılacak peyzaj düzenlemesi ile istasyon mevkiinin tarihindeki önemine tekrar kavuşacağını söyledi.
Salihli'nin tarihinde en işlek ve en tercih edilir bölge konumunda olan istasyon ve çevresi, Salihli Belediyesi tarafından yapılacak peyzaj düzenlemesi ile kabuk değiştirerek eski önemine kavuşacak. Salihli Belediyesi tarafından hazırlatılan peyzaj projesinin onaylanmak üzere Devlet Demiryolları Bölge Müdürlüğü'ne sunulacağını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Sungur, "KİPA Alışveriş Merkezi'nin yapılması ve devamında Fevzi Tüzünalp Parkı'nda gerçekleştirdiğimiz yenileme istasyon bölgesini vatandaşlarımız tarafından yoğun bir şekilde kullanılır duruma getirmişti. Ancak istasyon bölgemizde bir düzenleme kaçınılmaz oldu. Gar çevresinde yapacağımız peyzaj düzenlemesi için Devlet Demiryolları ile görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.
(ES-ERG-Y)

31.01.2013 13:09:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT