1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli'de Gençlere Madde Bağımlılığı Semineri Verildi

Salihli'de Gençlere Madde Bağımlılığı Semineri Verildi

Salihlide Gençlere Madde Bağımlılığı Semineri Verildi
A+A-

Manisa Valiliği'nin "Umutlar Çiçek Açsın" projesi kapsamında paydaş kurum olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salihli Gençlik Merkezi tarafından öğrencilere, madde bağımlılığı konulu eğit

Manisa Valiliği'nin "Umutlar Çiçek Açsın" projesi kapsamında paydaş kurum olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salihli Gençlik Merkezi tarafından öğrencilere, madde bağımlılığı konulu eğitim semineri gerçekleştirildi.
Yeşilay Temsilcisi tütün teknoloji mühendisi İlyas Akça tarafından Salihli Gençlik Merkezi'nde verilen eğitim seminerine, Gençlik Hizmetleri ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Mehmet Ersoy, İlçe Gençlik Merkezi Lideri Emel Karabacak ve çok sayıda öğrenci katıldı. Öğrencileri sigara, alkol ve uyuşturucunun olumsuz etkileri konusunda uyaran Yeşilay Salihli Temsilcisi Akça, görsel sunumlarla madde bağımlılığının insan sağlığına zararlarını anlattı.
İlçe Gençlik Merkezi Lideri Emel Karabacak, "Umutlar Çiçek Açsın" projesi kapsamında paydaş kurum olarak öğrencilere yönelik başlattıkları madde bağımlılığı seminerlerinin devam edeceğini belirtti.
(ES-ERG-Y)

05.12.2012 15:50:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT