1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli Ticaret Borsası'nda Yetiş Aksoy Adaylığını Açıkladı

Salihli Ticaret Borsası'nda Yetiş Aksoy Adaylığını Açıkladı

Salihli Ticaret Borsasında Yetiş Aksoy Adaylığını Açıkladı
A+A-

Salihli Ticaret Borsası'nın 1 Şubat Cuma günü yapılacak olan seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yetiş Aksoy, adaylığını açıkladı. Aksoy açıklamasında "Herkesin bildiği gibi 1 Şubat 2013 Cu

Salihli Ticaret Borsası'nın 1 Şubat Cuma günü yapılacak olan seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yetiş Aksoy, adaylığını açıkladı.
Aksoy açıklamasında "Herkesin bildiği gibi 1 Şubat 2013 Cuma günü Salihli Ticaret Borsamızın organ seçimleri gerçekleştirilecektir. Öncelikle 1966 yılında kurulan Salihli Ticaret Borsamızın bugünlere gelmesini sağlayan, tüm yönetim kurulu ve meclis başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, meclis üyelerine, üyelerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ebediyete uğurladıklarımıza Allah'tan rahmet diliyor minnet ve şükranla anıyorum. 1999 yılından bugüne kadar iki defa Salihli Ticaret Borsası'nın yönetim kurulunda görev aldım. 2009 yılından bu güne kadar da borsamızın yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini yürütmekteyim. Yönetim kurulu başkanımız, meclisimiz ve üyelerimizle beraber el ele vererek üyelerimize en iyi hizmeti vermek için mücadele ettik. 4 yıldır görev yaptığımız Salihli Ticaret Borsasında, borsamızı kurum ve kuruluşlar içerisinde hatırı sayılır bir yere getirdik. bunu camiamızdan aldığımız güç, güven duygusu ve temsil sorumluluğu sayesinde, kişi ve kuruluşlarla kurduğumuz iyi diyalog ve yaptığımız bir çok etkinlik ile başardık. Bütün platformlarda borsamızı ve camiamızı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Kişisel çıkarlardan ziyade kurum kimliğimizi ve sorumluluğumuzu her zaman ön planda tuttuk. Üyelerimizden aldığım destekle, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek ve geçen dönemlerde kazandığım deneyimler sonucu, borsamızda üyelerimize daha iyi hizmetler vermek amacıyla Salihli Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanlığına ekibimle beraber aday olduğumu, kamu oyuna duyurur ve seçimlerin Salihlimize ve borsamıza yakışır bir şekilde geçmesini temenni eder, seçime katılacak tüm adaylara başarılar dilerim."
(ES-ERG-Y)

16.01.2013 17:05:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT