1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli Ticaret Borsası Başkan Adayı Yetiş Aksoy, Üyelerle Bir Araya Geldi

Salihli Ticaret Borsası Başkan Adayı Yetiş Aksoy, Üyelerle Bir Araya Geldi

Salihli Ticaret Borsası Başkan Adayı Yetiş Aksoy, Üyelerle Bir Araya Geldi
A+A-

Oda ve borsa seçimlerinin Mayıs-Haziran aylarına ertelenmesinin ardından daha önce Salihli Ticaret Borsası için başkan adaylığını açıklayan Yetiş Aksoy, borsa üyeleriyle yemekte bir araya geldi. Kuzu

Oda ve borsa seçimlerinin Mayıs-Haziran aylarına ertelenmesinin ardından daha önce Salihli Ticaret Borsası için başkan adaylığını açıklayan Yetiş Aksoy, borsa üyeleriyle yemekte bir araya geldi.
Kuzucuk Restaurant'da gerçekleştirilen yemekte konuşan Aksoy, seçimlerin ertelenmesi ile ilgili hedefe ulaşma sürelerinin biraz uzadığını belirtti. Aksoy, yaptığı açıklamada, "1966 yılında kurulan borsamız aradan geçen 47 yıllık sürede çok uzun bir mesafe kat etmiştir. Bu 47 yıllık sürede 10 meclis ve yönetim kurulu değişmiş hepsi de özveri ile çalışarak borsamızı bu günlere getirmiştir. Başta şu anki yönetim kurulu başkanımız Hüsnü Tuğrul olmak üzere borsamızın bugüne gelmesini sağlayan tüm yönetim kurulu ve meclis başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, meclis üyelerine, borsamız üyelerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ebediyete uğurladıklarımıza Allah'tan rahmet diliyor minnet ve şükranla anıyorum. Hepinizin bildiği gibi 1 Şubat 2013 Cuma günü borsamızın meclis seçimleri yapılacaktı. Bizde şahsım ve ekibimle bu seçimlerde aday olduğumuzu herkese beyan etmiş çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyken bakanlar kurulundan alınan karar ile oda ve borsa seçimleri mayıs ve haziran ayına ertelendi. Bizler siz değerli arkadaşlarımın desteğine güvenerek bu yola baş koyduk ve sizlerin desteğiyle de bunu başaracağız. Sadece hedefe ulaşma sürecimiz biraz uzadı. Bizleri kırmayarak davetimize katıldığınız için sizlere şahsım ve ekibim adına teşekkür ediyorum" dedi.
(ES-ERG-Y)

31.01.2013 12:55:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT