1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli Osb Köprülü Kavşağı Tamamlandı

Salihli Osb Köprülü Kavşağı Tamamlandı

Salihli Osb Köprülü Kavşağı Tamamlandı
A+A-

İzmir-Ankara karayolunun Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile kesiştiği alanda hizmet verecek olan köprülü kavşak inşaatı tamamlandı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan OSB Bölge Müdürü Cevdet

İzmir-Ankara karayolunun Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile kesiştiği alanda hizmet verecek olan köprülü kavşak inşaatı tamamlandı.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan OSB Bölge Müdürü Cevdet Eren, "Müdürlüğünce 2004 yılında kavşağa flaşörlü uyarı lambaları koyulması ile başlayan çalışmalar Uşak-Salihli duble yol asfaltlama çalışmaları ve belli noktalarda yapılan kavşak çalışmalarının başlamasıyla tekrar gündeme gelen OSB kavşağının düzenlenmesi için 2011 yılının Mart ayında Karayolları 2.Bölge Müdürlüğüne müracaat edilmişti. Sanayi Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü'nde yapılan görüşmeler ve İzmir Karayolları 2.Bölge Müdürlüğü ile başlatılan proje çalışmaları neticesi Salihli OSB köprülü kavşağı programa alınmıştı. 2012 yılının Mayıs ayında inşaatına başlanan kavşak çalışmaları da bir süre önce tamamlandı ve hizmete açıldı" dedi.
(ES-ERG-Y)

08.02.2013 12:12:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT