1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli Fen İşleri Müdürlüğü Aralıksız Çalışıyor

Salihli Fen İşleri Müdürlüğü Aralıksız Çalışıyor

Salihli Fen İşleri Müdürlüğü Aralıksız Çalışıyor
A+A-

Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Sungur, Fen İşleri Müdürlüğü'nün son çalışmaları ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Şüheda ve Menderes Caddeleri yol ve kaldırım çalışmalarına değinen S

Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Sungur, Fen İşleri Müdürlüğü'nün son çalışmaları ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
Şüheda ve Menderes Caddeleri yol ve kaldırım çalışmalarına değinen Sungur ,"Geçtiğimiz kasım ayında sözleşmesi imzalanan ve toplam 27 bin 500 metrekare yol ve kaldırım düzenleme işi kapsamında, Şüheda Caddesi'nde Devlet Hastanesi önünden başlayarak Yerliler Camii'ne kadar uzanan kısmı; Millet Caddesi'nin, Üstfevzipaşa ile Şüheda Caddesi arasında kalan kısmında yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarına başlandı" dedi.
Sungur ayrıca, "Yine kasım ayında sözleşmesi imzalanan 5 bin metreküp taş duvar yapım işi kapsamında, Sarıpınar Mahallesi 1266. sokak ve Şehitler Mahallesi 129. sokak taş duvar yapım çalışmalarına başlandı. Karaağaç Yolu mezarlık alanı düzenleme çalışmalarına da devam edilmektedir" dedi.
(ES-ERG-Y)

10.01.2013 13:25:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT