1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli Belediye Meclisi'nin Şubat Toplantısı Gerçekleştirildi

Salihli Belediye Meclisi'nin Şubat Toplantısı Gerçekleştirildi

Salihli Belediye Meclisinin Şubat Toplantısı Gerçekleştirildi
A+A-

Salihli Belediye Meclisi'nin Şubat ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. 16 gündem maddesini karara bağlamak üzere toplanan mecliste 11. madde oybirliği ile gfündemden düşürülürken, gündeme ek iki

Salihli Belediye Meclisi'nin Şubat ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi.
16 gündem maddesini karara bağlamak üzere toplanan mecliste 11. madde oybirliği ile gfündemden düşürülürken, gündeme ek iki madde daha oybirliği ile dahil edildi.
Yoklama ve geçmiş meclis kararlarının dağıtılması ile başlanan Şubat ayı olağan meclis toplantısında Temizlik İşleri Müdürlüğünde kullanılmak üzere 2 adet çöp kamyonu alınması, Jeotermal Müdürlüğü'nde kullanılmak üzere 3 adet motosiklet alınması, Kurtuluş Mahallesi 3151 ada 7 ve 8 parseller ile ilgili daha düzgün bir yapı ve şehirleşme için imar planı değişikliği ve TEK Kablo Grup tarafından talep edilen Caferbey Tapulaması 3441 ada 6 ve 7 parseller, 3287 ada 4 parsel ile 3120 ada 5 parselin imar planı değişikliği kavşak projesinin aynen kalması koşulu ile görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.
Seyrantepe Mahallesi 134 ada 117 ve 120 parsel nolu taşınmazların yol kotunun arazi ortasından verilecek şekilde plan notu değişikliği yapılması talebi, Mithatpaşa Mahallesi 202 ada 12 parsel nolu taşınmazın tamamının ticaret alanına dönüştürülmesi talebi, Karapınar Köyü 6 pafta 526 parsel nolu taşınmaz üzerinde tarımsal depo tesisi için mevzi imar planı ön izin verilmesi talebi, Kocaçeşme Mahallesi Dibek Caddesi 2229 ada 1 parsel nolu taşınmazın park alanından otopark alanı ve Cumhuriyet Mahallesi 304 Sokak 2263 ada 1 parsel nolu taşınmazın bir kısmının park alanına dönüştürülmesi talebi ve Kırveli Mahallesi Sarıpınar mevkii 2603 nolu imar adasının Konut alanından, Konut Dışı Kentsel Çalışma Alanına dönüştürülmesi talebi görüşülmek üzere İmar Komisyonuna havale edildi.
(ES-ERG-Y)

07.02.2013 13:34:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT