1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Salihli Anadolu Gençlik Derneği'nde Nöbet Değişimi

Salihli Anadolu Gençlik Derneği'nde Nöbet Değişimi

Salihli Anadolu Gençlik Derneğinde Nöbet Değişimi
A+A-

Anadolu Gençlik Dergisi (AGD) Salihli Temsilciliği görevini 4 yıldır sürdüren Fikri Coşkunsu, görevini Fatih Korucu'ya devretti. Görevi devralan Fatih Korucu, "Bizde görev istenmez verilir. Bana tev

Anadolu Gençlik Dergisi (AGD) Salihli Temsilciliği görevini 4 yıldır sürdüren Fikri Coşkunsu, görevini Fatih Korucu'ya devretti.
Görevi devralan Fatih Korucu, "Bizde görev istenmez verilir. Bana tevdi edilen bu görevi başarıyla sürdürebilmek için elimden gelen gayreti gösterip bu makamın hakkını vermeye çalışacağım" derken, eski temsilci Fikri Coşkunsu şöyle konuştu: "Yaklaşık dört yıldır sürdürmekte olduğum bu temsilciliği, Millî Görüş esaslarını iyi bilen ve Millî gençlik vakfında da görev yapmış Fatih Kardeşimize devrettiğim için huzurluyum.Bu güne kadar Salihli'mizde yürütülen faaliyetlerin daha iyisini ve kapsamlısını gerçekleştirecektir inşallah. Bundan sonrada hizmete devam edeceğiz elbette. Çünkü bizler cihad ediyoruz. Cihad ise ömrümüzün sonuna kadar farz olan bir ibadettir. Bizler makam mevki için değil Allah rızası için hizmet eden bir topluluğuz. Her ne görev verilirse hizmete her daim hazırım."
(ES-ERG-Y)

31.01.2013 12:54:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT