1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saldırgan Maymun Uyuşturucu Tabanca İle Vurularak Yakalanabildi

Saldırgan Maymun Uyuşturucu Tabanca İle Vurularak Yakalanabildi

Saldırgan Maymun Uyuşturucu Tabanca İle Vurularak Yakalanabildi
A+A-

Kayseri'de başıboş bırakılan bir maymun iki genç kızı yaralayan maymun, polis ve belediye ekiplerinin operasyonu sonrasında uyuşturucu tabanca ile vurularak yakalanabildi. Edinilen bilgiye göre, Koca

Kayseri'de başıboş bırakılan bir maymun iki genç kızı yaralayan maymun, polis ve belediye ekiplerinin operasyonu sonrasında uyuşturucu tabanca ile vurularak yakalanabildi.
Edinilen bilgiye göre, Kocasinan ilçesine bağlı Serçeönü Mahallesi Sivas Caddesi'nde meydana gelen olayda, 15 yaşındaki S.E.D. ile arkadaşı 13 yaşındaki Ö.C.'ye pet shopta bulunan ancak serbest bırakılan maymunun saldırdığı öğrenildi.
Maymunun ısırması sonucunda S.E.D. ayağından, Ö.C. ise ayağından ve kolundan yaralandı. İki genç kıza ilk olarak olay yerine çağrılan 112 ekipleri tarafından müdahale edildi. Ambulans ile Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan S.E.D. ve Ö.C. tedavilerinin yapılmasının ardından taburcu edildi.
Saldırgan maymun, olay yerine gelen polis ekipleri ve zabıta ekiplerini uzun süre uğraştırdı. Yaşanan kovalamaca sonrasında maymun uyuşturucu tabanca ile vurulduktan sonra yakalanabildi.
(AÖ-ÖK-Y)

09.12.2012 12:47:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT