1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sakaryaspor'da Yönetim Kurulu, Futbolcu Ve Taraftarlardan Oluştu

Sakaryaspor'da Yönetim Kurulu, Futbolcu Ve Taraftarlardan Oluştu

Sakaryasporda Yönetim Kurulu, Futbolcu Ve Taraftarlardan Oluştu
A+A-

Spor Toto 2. Lig'de ekonomik sıkıntılar içinde ligde kalma mücadelesi veren ve Türkiye'ye sayısız yıldız futbolcu kazandıran Sakaryaspor'un kongresinde bir ilk gerçekleşti. Aday çıkmaması halinde kapa

Spor Toto 2. Lig'de ekonomik sıkıntılar içinde ligde kalma mücadelesi veren ve Türkiye'ye sayısız yıldız futbolcu kazandıran Sakaryaspor'un kongresinde bir ilk gerçekleşti. Aday çıkmaması halinde kapatılması gündeme gelen Sakaryaspor'un yönetimi taraftar, teknik heyet ve futbolculardan oluştu.
Çark Mesire'de yapılan kongre sonrası Sakaryaspor yönetim kurulu taraftar olan Metin Doğrucan başkanlığında şu isimlerden oluştu:
"Necmettin Sert (teknik direktör), Yaşar Altıntaş, Atalay Kazancı (yardımcı antrenörler), Ali Seba, Dinçer Terim, Engin Bozacı, Olcay Meriç (taraftarlar), Ayhan Güneş, Alaattin Hamza Ok, Aykut Duran, Levent Demiray, Selim Çatalbaş, Harun Avgın, Abdülkadir Akyıldız, Berat Ali Genç, Bünyamin Demir, Gazanfer Aydın, Hakan Çalışkan, Hakan Toker, Hüseyin Bilge, Kerem Eryılmaz, Mesut Morgül, Onur Demir, Özgür Kedikli ve Cihan Çimen (futbolcular)"
Yönetim kurulu, yeşil siyahlı futbolcular antrenmandayken seçilirken, kulübün başkanlığına seçilen Metin Doğrucan, "Kulübün hali ortada. Sakarya'da futbol oynadım. 1997 yılında yüksek lisansı İngiltere'de Spor Hukuku ve futbol ekonomisi üzerine tamamlamaktayım. Sakaryasporla ilgili hazırlamakta olduğum bitirme tezim için buraya geldim. Taraftar, teknik heyet ve futbolcularımızla birlikte takımı layık olduğu yere getirmeye çalışacağız" dedi.
(RKO-UU-MFS-MFS-S)

20.02.2013 18:41:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT