1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sakaryaspor Taraftarından "henüz Ölmedik" Yürüyüşü

Sakaryaspor Taraftarından "henüz Ölmedik" Yürüyüşü

Sakaryaspor Taraftarından henüz Ölmedik Yürüyüşü
A+A-

Sakarya Atatürk Stadında bugün oynanacak olan Sakaryaspor-Ünyespor maçı öncesi Adapazarı Belediyesi önünde toplanan bin 500 kişilik grup maç öncesi yürüyüş düzenledi. Karnaval havasında gerçekleşen

Sakarya Atatürk Stadında bugün oynanacak olan Sakaryaspor-Ünyespor maçı öncesi Adapazarı Belediyesi önünde toplanan bin 500 kişilik grup maç öncesi yürüyüş düzenledi.
Karnaval havasında gerçekleşen yürüyüşte Sakaryaspor taraftarları takımlarına bir kez daha sahip çıktıklarını gösterdiler. Taraftarlar, ellerindeki Sakaryaspor bayrakları ve meşalelerle maçın oynanacağı Sakarya Atatürk Stadına kadar yürüdüler.
Yürüyüş sonrası konuşan taraftarlar; "Biz daha ölmedik. Bu proje internet ortamında başlayıp sokaklara kadar indi. Biz bunu istiyoruz. Sakaryaspor'un daha düşmediğini göstermek istiyoruz. Biz bu şehirde doğduk, bu şehirde büyüdük, bu şehirde öleceğiz. Sakaryaspor'umuzu bu hale getirenler utansın. Bu şehir nice değerler yetiştirdi. Yetiştirmeye de devam edecektir. Henüz ölmedik sloganı bir dirilişin başlangıcıdır. Bunu burada görmekteyiz. Biz Tatangalar olarak bunu devam ettireceğiz. Sakaryaspor'umuzu ayaklar altına aldırmayacağız. Ünyespor'u kendi sahamızda yenerek gücümüzü göstereceğiz. Biz bu savaşı devam ettireceğiz. Biz daha ölmedik ve bizi kimse yıldıramaz" dediler.
(SC-RKO-Y)

03.02.2013 17:01:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT