1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya'nın Hendek İlçesindeki İşletmelerde Hijyen Eğitimi Tamamlandı

Sakarya'nın Hendek İlçesindeki İşletmelerde Hijyen Eğitimi Tamamlandı

Sakaryanın Hendek İlçesindeki İşletmelerde Hijyen Eğitimi Tamamlandı
A+A-

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından yürütülen İşletmelerde Hijyen Eğitimi 8'inci grup eğitimleri 11-17 Şubat tarihleri arasında Hendek ilçesinde gerçekleştirildi. Eğitimler Hend

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından yürütülen İşletmelerde Hijyen Eğitimi 8'inci grup eğitimleri 11-17 Şubat tarihleri arasında Hendek ilçesinde gerçekleştirildi.
Eğitimler Hendek Gençlik Merkezi sinema salonunda gerçekleştirildi ve eğitimlere 87 kişi katılım gösterdi.
17 Şubat eğitimin son günü katılımcılara aldıkları eğitim ile ilgili teorik sınav gerçekleştirildi. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci katılımcılara sürpriz yaparak eğitime katılan esnafa yemek ikramında bulundu.
Yemeğe Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu üyesi Şenay Sakal, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel ve yönetim kurulu üyeleri, Adapazarı Mesleki Eğitim Müdür Baş Yardımcısı Remzi Kuzgun, Müdür Yardımcısı Mehmet Sandıkçı Veteriner Hekim Bekir Sağır, Eğitmenlerden Elif Mermi, Fatma Yalçınkaya, Işıl Arıkan ve tüm kursiyerler katılım gösterdi.
Başkan İnci, bu eğitime önem vererek katılım sağlayan tüm Hendek kursiyerlerine teşekkür etti. Bundan sonra daha sağlıklı ve kaliteli hizmet vereceklerinden şüphe duymadıklarını ve tüm ilçede gıda sektöründe faaliyet gösteren işletme sahiplerinin ve çalışanlarının bu eğitimi almaları için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
(SC-İÇ)

18.02.2013 17:09:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT