1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya'da Tapu Kütükleri Taranıyor
Sakaryada Tapu Kütükleri Taranıyor

Sakarya'da Tapu Kütükleri Taranıyor

Sakarya'da tescilli ormanların tespiti amacıyla Tapu kütükleri taranarak bitirilme aşamasına getirildi. Orman Genel Müdürlüğü ile Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü arasında en son 15.01.2013 tarihinde

A+A-
Sakarya'da tescilli ormanların tespiti amacıyla Tapu kütükleri taranarak bitirilme aşamasına getirildi.
Orman Genel Müdürlüğü ile Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü arasında en son 15.01.2013 tarihinde imzalanan uygulama talimatı kapsamında tescilli ormanların envanterini çıkarmak için görevlendirilen Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğüne ait personeli yerinde kontrol etmek ve Tapu Müdürleri ile de görüşmek amacı ile Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz tarafından Arifiye ve Sapanca Tapu Müdürlükleri ziyaret edildi.
Türkyılmaz yaptığı açıklamada, "Burada maksat hem arkadaşları yerinde görmek ve motive etmenin yanında Tapu Müdürlerinin de bu işe verdikleri destekten dolayı kendilerini tebrik etmek amacı ile ziyaret yapıldı" dedi.
Bölge Müdürü Türkyılmaz, Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü öncülüğünde yürütülen tescilli ormanların tespiti çalışmalarında Arifiye ve Sapanca'da sona gelinmesi dolayısıyla Bölge Müdürlüğü teknik elemanları ile Adapazarı Orman İşletme Müdürü ve görevli diğer personele teşekkür etti.
(SC-İÇ)

29.01.2013 13:56:46 TSI

HABERE YORUM KAT