1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya'da Kooperatif Ortaklarının Sorunlarını Çözmek İçin Köy Toplantıları Düzenleniyor

Sakarya'da Kooperatif Ortaklarının Sorunlarını Çözmek İçin Köy Toplantıları Düzenleniyor

Sakaryada Kooperatif Ortaklarının Sorunlarını Çözmek İçin Köy Toplantıları Düzenleniyor
A+A-

Tarım Kredi Kooperatifleri Sakarya Bölge Birliği Müdürü Mehmet Kalkan Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerin faaliyet alanında bulunan köylerde köy toplantıları düzenliyor. Bölge Müdürü Kalkan, Koop

Tarım Kredi Kooperatifleri Sakarya Bölge Birliği Müdürü Mehmet Kalkan Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerin faaliyet alanında bulunan köylerde köy toplantıları düzenliyor.
Bölge Müdürü Kalkan, Kooperatif ortaklarıyla birebir görüşerek çiftçilerin sorunları, ortak ürünlerinin değerlendirilmesi, sigortacılık faaliyetleri ve yem fiyatlarındaki iyileştirilmeler başta olmak üzere tarım girdileri ile ilgili köy toplantıları düzenledi.
Toplantılara Bölge Müdürü Mehmet Kalkan ile Bölge Müdür Yardımcısı Necati Sirel ve Kooperatif yetkilileri de katıldılar.
Ortaklar bu tür toplantıların çok verimli olduğunu belirterek, sorunların birebir çözümlenmeye çalışılmasından ve dertlerinin dinlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, başta Bölge Müdürü Mehmet Kalkan ve Yetkililerin tümüne teşekkürlerini sundular.
(SC-İÇ)

30.01.2013 10:43:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT