1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya'da İhalelerde Hataya Yer Yok
Sakaryada İhalelerde Hataya Yer Yok

Sakarya'da İhalelerde Hataya Yer Yok

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ihale işlemleri personeli, Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen sosyal sorumluluk eğitimlerine katıldı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Murteza Oktar,

A+A-
Sakarya Büyükşehir Belediyesi ihale işlemleri personeli, Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen sosyal sorumluluk eğitimlerine katıldı.
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Murteza Oktar, "İhalelerde yaşanabilecek eksikliklerin ve hataların önüne geçmek için ihale işlemlerini yürüten personellerimizin eğitimlerden faydalanmalarını sağlıyoruz" dedi.
Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nin sosyal sorumluluk eğitimleri, ihale eğitimi programı ile başladı. Sayıştay Başdenetçisi Hilmi Bahadır Barçın'ın eğitmen olarak katıldığı programa Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri çalışanları katıldı. Sakarya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Musa Eken'in konuşmasıyla başlayan eğitim yaklaşık 3 saat sürdü. Eğitimde mevzuat çerçevesinde ihale işlemleri ve karşılan sorunlardan bahsedildi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Murteza Oktar gerçekleştirilen eğitimle ilgili; "İhalelerde yaşanabilecek eksikliklerin ve hataların önüne geçmek için ihale işlemlerini yürüten personellerimizin eğitimlerden faydalanmalarını sağlıyoruz. Eğitimi düzenleyen Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'ne teşekkür ediyor ve eğitimlerimizde desteklerinin devamını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
(SC-İÇ)

03.02.2013 15:02:10 TSI

HABERE YORUM KAT