1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya'da Fuhuş Operasyonu

Sakarya'da Fuhuş Operasyonu

Sakaryada Fuhuş Operasyonu
A+A-

Sakarya'nın Karasu ilçesinde polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda yabancı uyruklu 5 kadının da aralarında bulunduğu 18 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, yurt dışından çalışmak için T

Sakarya'nın Karasu ilçesinde polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda yabancı uyruklu 5 kadının da aralarında bulunduğu 18 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, yurt dışından çalışmak için Türkiye'ye gelen kadınların para karşılığında fuhuşa zorlandığı ihbarı üzerine harekete geçen Sakarya Emniyet Müdürlüğü, yaklaşık 100 polisin katıldığı eş zamanlı bir operasyon düzenledi. Operasyonda, yabancı uyruklu 5 kadın ile kadınları pazarladıkları ileri sürülen 13 kişi gözaltına alındı. Sakarya Emniyet Müdürlüğü'nün yaklaşık 4 ay süren takibi sonucu yapılan operasyon kapsamında İstanbul'da da gözaltıların olduğu belirtilirken, gözaltına alınan şahıslar Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Bu sırada yabancı uyruklu 5 kadın kameraları görünce el salladı. Zanlılar, daha sonra adliyeye sevk edildi.
(RKO-RKO-CC-Y)

20.02.2013 13:44:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT