1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya Valiliği Ab Proje Ve Koordinasyon Merkezi Açıldı

Sakarya Valiliği Ab Proje Ve Koordinasyon Merkezi Açıldı

Sakarya Valiliği Ab Proje Ve Koordinasyon Merkezi Açıldı
A+A-

Sakarya Valiliği Avrupa Birliği (AB) Proje ve Koordinasyon Merkezi'nin açılışı Vali Mustafa Büyük tarafından yapıldı. Açılışa Sakarya AB Daimi Temas Noktası görevini üstlenen Vali Yardımcısı Faruk Bek

Sakarya Valiliği Avrupa Birliği (AB) Proje ve Koordinasyon Merkezi'nin açılışı Vali Mustafa Büyük tarafından yapıldı. Açılışa Sakarya AB Daimi Temas Noktası görevini üstlenen Vali Yardımcısı Faruk Bekarlar, İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı ve valilik personeli katıldı.
Koordinasyon merkezini gezen Vali Büyük, görevlilerden bilgi aldı. Vali Büyük yaptığı açıklamada, "Derli toplu bir çalışma mekanı olması, insanın işini daha zevkle, severek yapmasına, daha üretken olmasına katkı sağlıyor. Bu mekan size olumlu projeler yapmanızı sağlar. Çünkü AB Yolundaki çalışmaları, kamuoyunun anladığının ötesinde kendimizin ihtiyacı olan alanlarda kendimizi yetiştirme fırsatı olarak değerlendirmek gerek. Bizim kendimizin Proje yapma kabiliyetini arttırma ihtiyacımız olan alanlarda kendimizi yetiştirmek, eğitmek, oradaki fonlardan, kaynaklardan yararlanarak kendi kapasitemizi geliştirmek suretiyle bu tür çalışmaları yaptıkça daha olumlu neticeler alırız. Valiliğimiz AB Proje ve Koordinasyon Merkezinin açılışı hayırlı olsun" dedi.
(SC-UU)

06.02.2013 12:35:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT