1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem 2. Olağan Kongreyi Değerlendirdi

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem 2. Olağan Kongreyi Değerlendirdi

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem 2. Olağan Kongreyi Değerlendirdi
A+A-

Sakarya Muhtarlar Derneği'nin Pazar Günü tek liste olarak yapılan 2. Olağan Genel Kurul sonrası Sakaryalı Muhtarların güvenini tazeleyen Erdal Erdem kongrenin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini

Sakarya Muhtarlar Derneği'nin Pazar Günü tek liste olarak yapılan 2. Olağan Genel Kurul sonrası Sakaryalı Muhtarların güvenini tazeleyen Erdal Erdem kongrenin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini belirterek, muhtarlara ve Sakaryalılara teşekkür etti.
Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem yaptığı açıklamasında, "Derneğimizin 2. Olağan Genel Kurulu birlik ve beraberlik içerisinde tek liste ile gerçekleştirilmiştir. Bu mutlu günümüzde kongreye bizzat iştirak eden, çiçekler gönderen, telgraf çeken, telefon edip kutlayan, mesaj gönderen ve sosyal medya'da mutluluğumuzu paylaşan dostlarımıza şahsım, yönetim, denetleme, disiplin kurullarım ve tüm Sakaryalı muhtarlarım adına ayrı ayrı sonsuz teşekkürlerimizi sunarım. Mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Bundan sonra daha da güzel çalışmalara imza atmak istiyoruz Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip eder inşallah!" dedi.
(SC-İÇ)

21.01.2013 12:29:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT