1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya Müftülüğünden Çocuklara Yönelik Mevlid Kandili Programı

Sakarya Müftülüğünden Çocuklara Yönelik Mevlid Kandili Programı

Sakarya Müftülüğünden Çocuklara Yönelik Mevlid Kandili Programı
A+A-

Sakarya İl Müftülüğü Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu tarafından Sakarya Müftülüğü Konferans Salonunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı kurumlarda kalan çocuklara yönelik "Mevlid Kandili

Sakarya İl Müftülüğü Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu tarafından Sakarya Müftülüğü Konferans Salonunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı kurumlarda kalan çocuklara yönelik "Mevlid Kandili" programı düzenlendi. Peygamber efendimizin kainatı şereflendirdiği gün münasebetiyle düzenlenen program Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.
Sakarya Müftüsü İlyas Serenli yaptığı açılış konuşmasında, çocuklarımızı müftülüğümüzde görmekten duyduğu memnuniyeti belirterek, bu tür programların devam edeceğini söyledi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Recep Usta da yaptığı konuşmada düzenlenen programdan dolayı Sakarya Müftülüğü'ne teşekkür etti.
Program Sakarya İl Müftülüğü İlahi Korosunun söylediği ilahilerle devam etti. Daha sonra İl Müftü Yardımcısı Yunus Acar Mevlid Kandili ile ilgili bir konuşma yaptı. Programda çocukların okuduğu şiirler ve söylediği ilahiler büyük bir beğeni ile dinlendi.
Programın sonunda Sakarya Müftülüğü tarafından çocuklara çeşitli hediyeler verildi.
(SC-UU)

25.01.2013 11:13:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT