1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya Caddesi'nde De Çevre Düzenlemesi Yapılacak

Sakarya Caddesi'nde De Çevre Düzenlemesi Yapılacak

Sakarya Caddesinde De Çevre Düzenlemesi Yapılacak
A+A-

Sakarya'nın Erenler ilçesinde Tabakhane Mahallesi sakinleriyle buluşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Caddesi'ne müjde verdi. Başkan Toçoğlu; "Sakarya Caddesi'ni programımız

Sakarya'nın Erenler ilçesinde Tabakhane Mahallesi sakinleriyle buluşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Caddesi'ne müjde verdi. Başkan Toçoğlu; "Sakarya Caddesi'ni programımıza aldık. Bosna ve Orhangazi Caddelerinde olduğu gibi Sakarya Caddesi'nde de çevre düzenleme çalışması yapacağız. Kamyoncular Garajı'nın yerine hemşerilerimizin hoş vakit geçirebilecekleri yeni bir sosyal donatı alanı yaparak ilçemize nefes aldıracağız" dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, istişare toplantılarına katılarak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Başkan Toçoğlu, Erenler Tabakhane Mahallesi sakinleriyle buluştu. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve AK Parti Erenler İlçe Başkanı Osman Hira'nın da katıldığı buluşmada, Başkan Zeki Toçoğlu vatandaşlarla tek tek ilgilendi. Toplantıda ilk olarak konuşan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk; "Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu çalışmalarımıza her zaman destek veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Erenler çalışıyor, gelişiyor ve güzelleşiyor. Erenler Belediyesi olarak vatandaşlarımızın daha güzel bir ilçede yaşamaları için çalışmalarımıza devam edeceğiz" diye konuştu.
Başkan Toçoğlu vatandaşa hizmet gayretiyle belediye başkanları ile uyum içerisinde çalıştıklarını ifade ederek, "İlçe Belediye Başkanlarımızla birlikte, ilk günkü heyecanımızla vatandaşlarımıza hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Neler yaptığımızı ve neler yapabileceğimizi çok iyi biliyoruz. Erenler'e büyük önem veriyoruz. Cavit Başkanımız ile beraber uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
Konuşmasında Sakarya Caddesi'ne müjde veren Başkan Toçoğlu; "Sakarya Caddesi'ni programımıza aldık. Bosna ve Orhangazi Caddelerinde olduğu gibi Sakarya Caddesi'nde de çevre düzenleme çalışması yapacağız. Sakarya Caddemiz güzelleşecek. Mevcut Kamyoncular Garajı kötü bir görüntü sergiliyordu. Sağlıklı bir çalışma ortamına sahip değildi. Bu durumu göz ardı edemezdik. Kamyoncular Garajı'nı bulunduğu yerden kaldırıyor, Karaaptiler Mahallesi'nde yeni Tır ve Kamyon Parkı inşa ediyoruz. Kamyoncular Garajı'nın bulunduğu yerde hemşerilerimizin hoş vakit geçirebilecekleri güzel bir sosyal donatı alanı yaparak ilçemize nefes aldıracağız." ifadelerini kullandı. Tabakhane Mahallesi Muhtarı Erol Şahin, buluşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başkanlara teşekkür etti.
(SC-İÇ)

06.02.2013 13:14:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT