1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Akyazı'da Konser Düzenliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Akyazı'da Konser Düzenliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Akyazıda Konser Düzenliyor
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk; "Her ay gerçekleştirdiğimiz kültür sanat etkinliklerimizi ilçelerde de düzenleyeceğiz. 19 Ocak Cumartesi günü saat

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk; "Her ay gerçekleştirdiğimiz kültür sanat etkinliklerimizi ilçelerde de düzenleyeceğiz. 19 Ocak Cumartesi günü saat 19.00'da Akyazı ilçemizde Ünlü Ezgi Sanatçısı Mustafa Demirci'yi hayranları ile buluşturuyoruz" dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı kültür sanat etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Akyazı ilçesinde bir konser gerçekleştirilecek. Daire Başkanı İbrahim Aktürk; "Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin her yerinde kültür sanat etkinlikleri düzenlemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Akyazı ilçesinde Akyazı Belediyesi'nin de işbirliğiyle Ünlü Ezgi Sanatçısı Mustafa Demirci Konseri gerçekleştiriyoruz. 19 Ocak Cumartesi günü Akyazı Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek konser saat 19.00'da başlayacak. Tüm vatandaşlarımızı konserimize bekliyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde kültür sanat etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
(RKO-RKO)

16.01.2013 16:32:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT