1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu: "niyetimiz Vatandaşa Hizmet"

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu: "niyetimiz Vatandaşa Hizmet"

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu: niyetimiz Vatandaşa Hizmet
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SESOB 2013 Yılı Olağan Başkanlar Kuruluna katıldı. Toplantıda esnaf odaları temsilcilerinin sorularını cevaplayan Başkan Toçoğlu, çok daha güzel bir S

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SESOB 2013 Yılı Olağan Başkanlar Kuruluna katıldı. Toplantıda esnaf odaları temsilcilerinin sorularını cevaplayan Başkan Toçoğlu, çok daha güzel bir Sakarya için çalışma yaptıklarının altını çizdi. Toçoğlu, "Büyükşehir Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden beri şehrimizi çok daha güzelleştirmek için çalışıyoruz. Biz bu şehrin emanetçisiyiz. Bunun bilincindeyiz. Biz bu koltukların sahibi değiliz. Milletimiz kendi parasını yönetmek üzere geçici olarak bizlere yetki vermiş. Bizler bu yetkiyi vatandaşımız için en güzel şekilde kullanmak hedefiyle çalışma yürütüyoruz. Niyet, vatandaşa hizmet olduktan sonra iş daha da kolaylaşıyor ve sorunlar daha kolay çözülüyor. Bu amaçla esnaflarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve vatandaşlarımızla sık sık bir araya geliyor, istişare toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnaflarımızla iç içe olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
Sakarya'nın daha yaşanabilir, daha kaliteli, daha cazip bir şehir olabilmesi için çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Zeki Toçoğlu, "Geldiğimiz günden bugüne kadar şehrimizde su konusunda sıkıntı yaşanmaması için önemli çalışmalar yaptık. Yaptığımız yatırımlarla inşallah şehrimiz, uzun yıllar kesintisiz bir şekilde sağlıklı ve bol su içecek. Modern şehirler, meydanlarıyla, insanlar bu şehre geldiği zaman rahat nefes alabileceği ortamlara sahip olmasıyla anılır. Bu anlamda önemli çalışmaları hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni Büyükşehir Yasası ile inşallah şehrimizin her yerinde çalışmalar yapacak, hayırlı hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturacağız" ifadelerini kullandı.
(SC-İÇ)

14.02.2013 17:50:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT